Bankerat půjčka bez registru – konečně půjčka dle vašich podmínek

Mít záznam v registru dlužníků, to není nic příjemného. Ať již jste se zde dostali vlastním přičiněním, nezodpovědným půjčováním nebo odkládáním splátek, či neschopností úřadů nebo partnera, který do vašeho svazku přinesl místo lásky a pochopení dluhy a komplikace, vždy se jedná o situaci, v níž bude žádost o půjčku velmi komplikovaná a složitá. Drtivá většina zájemců o finanční injekci míří do banky. Zde je ovšem čeká zklamání v podobě zamítnuté žádosti o půjčku. V takovém případě jim nezbyde nic jiného, než oslovit nebankovní instituci. Jednou z těch, která nebankovní půjčky bez nahlížení do registru dlužníků poskytuje, je společnost Bankerat. Pojďme se podívat, jaké jsou ohlasy na tuto půjčku a jak probíhá její vyřízení.

Bankerat půjčka
Bankerat půjčka

Půjčka bez registru přesně dle podmínek, které si nastavíte

Na oficiálních stránkách společnosti je možno navolit parametry půjčky za pomocí bílo-růžového formuláře v sekci „půjčka“. V první řadě provedete výběr půjčky bez registrů a doložení příjmů. Dalším krokem je navolení částky. Ta u společnosti Bankerat činí 10000 Kč (výši nelze v tomto případě navolit). Zvolit si můžete ale maximální úrok, jenž se u tohoto nebankovního produktu pohybuje v rozmezí 45 a 55 % p.a. Půjčku následně můžete splatit buďto po půl roce nebo po 12 měsících – i tuto možnost lze jednoduše nastavit.

Přečtěte si:  Nebankovní půjčka pro problémové klienty vyžaduje jen platný OP

Jaké ohlasy půjčky bez registru Bankerat vyvolaly?

S půjčkou od Bankerat jsem spokojený, nejsou tu žádné záludnosti. Vše jasné a přehledné. Jsem příjemně překvapený!

Všechno proběhlo tak, jak mělo, komunikace naprosto perfektní, děkuji, JR

Výborná komunikace s administrátorem, rychlé zaslání peněz. Vyhověli, nemusel jsem se plazit, jako v bance, bez problémů. DĚKUJI

Dobrá příležitost pro ty, kterým nikde jinde nepůjčí. Profesionální přístup ze strany bankerat. Opravdu doporučuji.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *