Je tu nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Pokud bychom měli zmapovat úvěrové produkty na našem trhu, bude tam figurovat i nová extra rychlá krátkodobá půjčka. Jedná se o možnost starou pouze několik let, ale rozhodně o ní můžeme říci, že má na trhu své místo. Pojďme se proto podívat na hlavní důvody, proč tento úvěrový produkt využívat a co nám může přinést.

Široký výběr částek

Už dávno neplatí to, že by byla nová extra rychlá krátkodobá půjčka spojena pouze s nízkými částkami. Pokud budeme konkrétní, tak můžeme říci, že nám nabídne i sumy v řádech desetitisíců. Začátkem samozřejmě stále bývá 500 Kč, ale Zaplo nebo Kredito24 nabízejí částku 15 000, a CreditON dokonce 20 000 korun českých. Zde ale musíme dodat, že dané částky jsou určeny pro opakované žadatele.

S částkami souvisí i termín splatnosti. Ten se na první pohled jeví jako krátký, ale i zde lze dosáhnout možnosti prodloužení. Z klasických třiceti dní tak můžeme mít danou půjčku třeba i rok. To nabídne poskytovatel Zaplo, který má na webu uvedeno: „Kolikrát mohu prodloužit svou půjčku? – Úvěr může být prodloužen tolikrát, kolikrát o to klient požádá po dobu jednoho roku od původního data splatnosti.“

Přečtěte si:  Půjčka pro studenty je dostupná skutečně jednoduše

Tip pro vás: Víme, kde hledat levné půjčky Zlín. Přečtěte si tento článek.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabídne peníze na cokoliv

Druhou výhodou, která je spojena s touto půjčkou je i to, že peníze lze získat skutečně na cokoliv. Pokud budeme konkrétní, potom není třeba nic dokládat, ani uvádět. Mnozí samozřejmě využívají částky na řešení svých finančních problémů – třeba před výplatou, nebo při nečekaném výdaji. Problém ale není ani to, pokud si za dané peníze také cokoliv koupíme. Vše záleží jenom na nás samotných.

Bez složitého prověřování

Velkým pozitivem, které hraje také roli, je i fakt, že peníze můžeme získat také bez jakéhokoliv složitého prověřování. Díky tomu si o peníze může požádat opravdu každý. Mezi danou skupinu lidí patří:

A to vše díky tomu, že proces vyřízení probíhá automaticky. Není tak třeba dokládat informace o zaměstnání nebo podnikatelské aktivitě. Dále není nutné dokládat ani příjem a pozitivem nakonec je to, že není nahlíženo ani do bankovních, nebo nebankovních registrů.

Přečtěte si:  Mikropůjčka od společnosti Kredito24

A co dodat na závěr? Že na jednu stranu vše hodnotíme kladně, ale na tu druhou musíme říci, že ne vždy to tak skutečně je. Největším negativem jsou totiž výraznější úrokové sazby, které jsou s danou půjčkou přímo spojeny. A ty samozřejmě mohou vést k tomu, že přeplatíme poměrně vysoké částky. I zde ale platí jedna důležitá výjimka, která souvisí s tím, že jako první žadatelé si můžeme požádat p úvěr bez úroků a poplatků. Bude tedy pro nás zcela zdarma – kolik dostaneme, tolik i vrátíme. To aktuálně žádný jiný úvěrový produkt, banka ani společnost nenabízí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *