Mikropůjčka od společnosti Kredito24

Společnost Kredito24 je dceřinou společností německé firmy Kreditech SSL Holding GmbH. Do svého portfolia tento nebankovní poskytovatel zařadil rychlé půjčky, půjčky před výplatou a mikropůjčky. Jelikož si společnost velmi zakládá na pro-klientském přístupu, rychlém vyřízení žádosti a následnému poskytnutí peněz, může se pochlubit bohatým portfoliem klientů. Ti se zde vrací pro menší či větší objemy finančních prostředků, které jim Kredito24 ochotně půjčuje. Na následujících řádcích se zaměříme na jednu z nejoblíbenějších finančních injekcí – mikropůjčku. Jak takové mikropůjčky fungují a komu jsou určeny? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Kolik a na jak dlouho?

Společnost Kredito24 poskytuje mikropůjčky v rozmezí od 1000 až do 15 000 Kč a to na dobu jednoho až třiceti dnů. Pokud jste si u společnosti doposud ještě žádné finanční prostředky nevypůjčili, můžete napoprvé požádat o půjčku v maximální výši 4 000 Kč. Po navolení konkrétní částky, stejně jako délky splatnosti, okamžitě vidíte, kdy musíte půjčku splatit a kolik za ni ve finále zaplatíte. Velkou předností této mikropůjčky je skutečnost, že její poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků. Pokud zde tedy máte záznam, pro společnost Kredito24 to nepředstavuje žádný zásadní problém.

Mikropůjčka od Kredito24 mi byla vyřízena během několika mála minut. Zhruba stejnou dobu trvalo, než mi peníze dorazily na účet. Za sebe tedy mohu Kredito24 vřele doporučit. Martina H., Bohuslavice

Jak půjčku vyřídím?

Jakmile absolvujete výše uvedené kroky, vyplníte osobní údaje, které zahrnují pouze datum narození, e-mailovou adresu a váš mobilní telefon. Během tohoto procesu si také navolíte své specifické heslo, pod kterým se budete následně přihlašovat. Na uvedený e-mail by vám následně měly přijít informace o vyřízení nebo zamítnutí žádosti. Peníze vám pak budou poukázány obratem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *