credit, bank, money

Půjčka Kamali je rychlá a flexibilní nebankovní půjčka pro každého

Potřebujete rychle získat peníze před výplatou? Půjčka Kamali je řešením pro vás! Jedná se o internetovou službu, která nabízí rychlé nebankovní půjčky ve výši od 1 000 do 15 000 Kč (pro opakované klienty až 20 000 Kč). Půjčka je dostupná pro občany České republiky i EU národnosti s potvrzením trvalého příjmu.

Výhody převažují nad nevýhodami

Výhodou půjčky Kamali je její jednoduchost a rychlost. Žadatel nemusí být zaměstnaný ani mít potvrzení o příjmu. Dostatečný je jen bankovní účet, na který budou peníze poslány. Vyřizování žádosti trvá pouhých deset minut, navíc je možné celý proces absolvovat online bez nutnosti navštěvovat pobočku či vyplňovat složité papírové formuláře.

Splatnost půjčky je stanovena na 30 dnů, ale pokud si potřebujete splácení rozložit na delší dobu, můžete si ho až osmkrát odložit (celkem tedy až na 270 dní). Předčasné splacení je samozřejmě také možné. Za poskytnutí půjčky je požadován poplatek ve výši 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

finance, peníze, měna
Půjčka Kamali je rychlá a flexibilní nebankovní půjčka pro každého

Pro nové klienty jsou nabízeny mnohé výhody

Pro nové klienty má Kamali speciální promo akci: pokud svoji první půjčku vrátíte do 14 dní, nepřeplatíte ani korunu navíc! Navíc si můžete splatnost prodloužit na deset měsíčních splátek, což ocení zejména ti, kdo potřebují čas na zajištění finanční stability.

Přečtěte si:  Hotovostní půjčky

Poskytovatel půjčky kontroluje registr dlužníků, aby se vyhnul poskytnutí půjček nesolventním klientům. Nicméně i s tímto opatřením je půjčka jednou z nejdostupnějších a nejvýhodnějších mikropůjček na českém trhu.

Kdo  může o půjčku zažádat

Kromě obyvatelstva České republiky a EU národností s potvrzením trvalého příjmu mohou o půjčku žádat i osoby starší 18 let. Díky tomu je půjčka Kamali vhodná pro širokou škálu žadatelů, včetně studentů či živnostníků.

Závěrem lze konstatovat, že nebankovní půjčka Kamali představuje rychlé a flexibilní řešení pro ty, kdo potřebují peníze před výplatou. S jednoduchým online procesem žádosti, nízkými poplatky a možností prodloužení splatnosti je to ideální volba pro každého, kdo hledá krátkodobou finanční pomoc bez zbytečného papírování a složitého schvalovacího procesu.

5 nejčastějších důvodů, proč si lidé půjčují peníze v Blansku a jak se vyhnout finančním pastem.
Jak najít tu nejlepší půjčku ve Vyškově? Srovnávací průvodce různými typy úvěrů.
Překonání strachu z půjček: kdy je vhodné si půjčit peníze a kdy raději počkat?
Zázračná síla refinancování: jak ušetřit tisíce korun při splácení půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *