Půjčka na směnku bez poplatku

Člověk, který je v registru dlužníků, nemá stálý příjem a nesplňuje ani další potřebné podmínky k tomu, aby mohl získat půjčku, má ještě jednu krajní možnost. Tou je půjčka na směnku. To znamená, že klient dostane peníze ihned a v hotovosti i přesto, že je v bankovním registru a nemá stálý příjem. Směnka je vlastně cenný papír (co jsou cenné papíry?), kterým za půjčku ručíte. Takovýto způsob je sice rychlý, ale velice rizikový, protože za půjčené peníze ručíte celým svým majetkem. Půjčka na směnku se vyznačuje vysokým úrokem.

Může být i několikrát vyšší, než u běžných forem půjček. Samozřejmostí je, že u půjčky na směnku neplatíte žádné poplatky předem. Půjčka bez poplatků na směnku je také častou možností. To, že neplatíte poplatky, ale v případě směnky není velká výhoda, protože výše úroku a rizikovost absenci poplatků vynahradí.

Když už půjčka na směnku, tak bez poplatků

Půjčku na směnku můžete získat téměř od kohokoli, kdo je vám ochoten půjčit peníze bez jakékoli záruky, ale s vysokým úrokem. Tuto službu neposkytují banky, ale různé nebankovní společnosti nebo samostatné fyzické osoby. Výhodou půjčky na směnku je její rychlost a dostupnost každému. Nevýhody ale převažují. To, že peníze potřebujete ihned a díky směnce je můžete mít do pár minut, je samo o sobě nevýhodou, protože v takové rychlosti si nemůžete pořádně přečíst všechny podmínky a poskytovatelé na to často hřeší.

Přečtěte si:  Úvěry bez dokládání příjmu

Půjčka na směnku bez poplatků je nabízena i soukromými osobami v inzerátech na internetu i v novinách. S nimi můžete půjčku vyřídit jen poštou. Ale pozor takovýto poskytovatelé jsou velice nevěrohodní a rizikoví. Pokud možno, snažte se, abyste nikdy po půjčce na směnku sáhnout nemuseli, pokud vám ale přece jenom nic jiného nezbude, buďte velice opatrní. I když na peníze chvátáte, věnujte výběru půjčky na směnku dostatek času a nenechte se podvést.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *