Půjčka na směnku od Františka Bělého

Půjčka na směnku je specifickým produktem, při kterém je podepisován cenný papír (směnka), který – pokud obsahuje všechny formální a obsahové náležitosti, jeho majitele opravňuje k vymáhání pohledávky po dlužníkovi. Jelikož byla pravidla pro vypisování směnek v zákoně špatně ukotvená a nedokonalá, od 1. ledna roku 2013 vstoupil v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru, který tento typ půjček zakazuje.

Kde není kupující, není ani prodávající

Ovšem i tento zákon se podařilo mnohým soukromým osobám, ale i nebankovní společnostem obejít. Jelikož je o půjčky na směnku stále vysoký zájem, zvláště mezi fyzickými osobami se setkáme s řadou nabídek tohoto produktu. Jednou z nich je i pan František Bělý, který na svých stránkách specifický finanční produkt, který z pochopitelných důvodů za půjčku na směnku nelze označovat, nabízí.

Peníze na cokoli

Tato fyzická osoba půjčuje různé objemy finančních prostředků takřka všem bez rozdílu. Jediné co požaduje, je prokázání účelu, pro který budou jeho finance použity. Půjčit si tedy můžete třeba na:

 • úhradu stávajících dluhů
 • opravy nebo rekonstrukce
 • nákupy
 • vyplácení exekucí
 • krytí manka
 • platba nájmů
 • cesta za prací do zahraničí
 • dovolená
 • rozšíření podnikatelských aktivit
Přečtěte si:  Půjčky bez registru ihned

Proč potřebuje znát účel využití peněz?

Důvod je prostý. Na základě účelu je totiž stanovena přesná výše úroku. Jelikož pan František Bělý půjčuje peníze i problémovým klientům, požaduje vyšší úroky, než které jsou inzerovány tuzemskými bankami. Tyto banky ovšem problémovým klientům finanční prostředky nepůjčí. Z tohoto důvodu je nutné hledat ochotnou nebankovní instituci nebo soukromou osobu. Oficiální stránky tohoto poskytovatele účelových půjček jsou velmi jednoduché a přehledné. Jakmile si přečtete informace o výhodách a nevýhodách této půjčky, stejně jako o záruce jejího splacení a úrocích, dostanete se k registračnímu formuláři, po jehož vyplnění se dozvíte, zda vám půjčka na směnku bude schválena či nikoli.

8 comments

 1. Dobrý den. Potřebuji půjčit 200 000 na zařízení bytu. Můžeme se spojit? Mé tel číslo 704280402
  Jinak vaše webové stránky nefungují, tak nevím zda stále působíte. Hezký den.

 2. Potřebuji nutně do 24hodin zaplatit částku 150.000kč za poplatek do zahraničí Německo ohledně dědictví. Pomůžete mi. Děkuji.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *