Půjčka online Home Credit

Společnost Home Credit je jedním z největších poskytovatelů účelových i neúčelových spotřebitelských úvěrů a leasingu. To znamená, že se službami Home credit se můžete setkat při nákupu na splátky. Home credit totiž spolupracuje s více než 5500 partnery tedy prodejci elektroniky, nábytku, aut a podobně. Home credit nabízí i vyřízení leasingu, několik druků kreditních karet a hotovostní půjčky.

O bezúčelový hotovostní úvěr od Home Credit ve výši 10 až 15 tisíc korun si můžete zažádat na kterékoli pobočce České pošty. Stačí k tomu jen být starší osmnácti let a být v zaměstnaneckém poměru. Home credit stejně jako většina poskytovatelů úvěrů nabízí možnost, jak získat půjčku bez toho, abyste kamkoli chodili. Klasická půjčka online u Home credit v nabídce není, ale obdobnou variantou je telefonní půjčka.

Home Credit nabízí rychlou půjčku po telefonu

Home Credit nabízí půjčku po telefonu až do výše 150 tisíc korun. Stačí jen zavolat na bezplatnou linku 800 999 900 a peníze můžete mít do pěti dnů.

Půjčka online je bezúčelová, to znamená, že je jedno na co peníze použijete. Pokud nemáte zrovna čas volat, ale sedíte u počítače, můžete vyplnit jednoduchý formulář, který odešlete online a pracovníci Home credit vám následně zavolají.

Přečtěte si:  Je tu nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

[quote]Vyzkoušejte i půjčku přes SMS, kterou Home Credit nabízí svým věrným zákazníkům.[/quote]

Před tím, než začnete půjčku po telefonu vyřizovat, připravte si potřebné dokumenty, a to občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, například pas, řidičský průkaz a podobně. Půjčku po telefonu vyřídíte zadarmo a neplatíte ani za případné předčasné splacení půjčky. K získání půjčky není ani potřeba, abyste měli běžný účet, protože peníze si můžete vyzvednout i na jakékoli pobočce České pošty.

Telefonická půjčka Home credit je tedy vhodná i pro lidi, kteří nemají účet ani internet. Vše vyřídíte po telefonu a peníze si vyzvednete na poště, která má po celé České republice více než 1500 poboček.


[button link=”https://www.pujcka-pujcky-penize.cz/odkazy/home-credit” size=”xl” style=”info” color=”darkgreen”]Žádost online – půjčka online Home Credit[/button]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *