Půjčka před výplatou

Půjčka před výplatou by se často hodila více z nás. Jedná se o finanční produkt, který by měl být snadno a zejména rychle dostupný.

V bance známe v podstatě pouze jeden, který by vyhovoval tomuto požadavku. Je to oblíbené povolené přečerpání účtu, čili debet. Ten se dá zřídit z vašeho běžného účtu, kde banka na základě vašich pravidelných příjmů stanoví částky, kterou si můžete vybrat z účtu kdykoliv nad rámec vašeho aktuálního zůstatku

Velkou výhodou debetní karty je, že pokud ho máte vybaven, nemusíte při jeho používání již nikoho o nic žádat a klidně si můžete vybírat peníze z účtu 24 hodin denní, 365 dní v roce. Dá se tak udělat výběrem přímo v bance, nebo z bankomatu, případně můžete jít do debetu i při nákupu platební kartou.

Splácení debetní karty si banka realizuje z nejbližší úhrady, která přijde na váš účet, ze které si stáhne dlužnou částku. Jakmile tak učiní, můžete jít do debetu opět.

Nevýhodná může být úroková sazba, která se pohybuje přibližně od 16 do 20 procent. Zcela jiná je půjčka před výplatou v nebankovních společnostech. Zde je oblíbená sms půjčka. Její výhodou je lehkost, jak se dá vyřídit. Stačí vám mít jen mobilní telefon, ze kterého si ji vybavíte jednou SMS zprávou. Můžete takto získat půjčku do výše 350 eur, se splatností několik dní. Peníze víte mít na účtu již na druhý den. Za tuto rychlost si však připlatíte.

Hledáte výhodné půjčky před výplatou? Přečtěte si obsáhlou recenzi na finančním magazínu pujckadovyplaty.info Díky pečlivě zpracovaným nabídkám získáte přehled o alktulání nabídce nejen bankovních ale i nebankovních společností poskytujících půjčky do výplaty.

Tato půjčka před výplatou má poměrně vysoké úročení, když například za půjčených 2500 korun se splatností 15 dní zaplatíte poplatek 750 korun. Výše poplatku se ale může snižovat pokud jste pravidelným zákazníkem. S každou další půjčkou se tato hodnota může snižovat. Podobný princip funguje i při online nebo telefonických půjčkách, kde však můžete využít delší splatnost. Ta může být i několik měsíců a úroky mohou být několik stovek korun.

Přečtěte si:  Půjčka do výplaty - dobrý pomocník

Půjčka před výplatou od Net Credit bez poplatků

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *