Půjčka přes internet

Půjčka přes internet je moderní způsob, jak si půjčit peníze rychle a aniž by bylo třeba někam chodit. Pokud máte zájem o skutečně rychlé vyřízení, doporučuji se obrátit zejména na nebankovní společnosti. Je to proto, že nabízejí takové půjčky bez nutnosti nosit potvrzení o příjmech, nebo zaměstnání.

Pak celý proces od žádosti až po samotnou výplatu peněz může trvat jen pár hodin, maximálně máte finance na účtu na druhý den od žádosti.

Proces půjčení je následující. Na internetové stránce firmy, která tyto úvěry nabízí si najdete žádost, kterou vyplníte. V ní uvedete zejména údaje o sobě, výši půjčky kterou chcete získat, dobu splatnosti a číslo účtu, kde vám mohou peníze poslat. Když máte žádost vyplněnou, odešlete ji ke schválení a už jen čekáte na odpověď.

Kolik si mohu půjčit? Je třeba si ale hned říci, že takové půjčky nejsou příliš vysoké a můžete takto získat úvěr pouze do výše několika tisíc korun.

Kdy mi bude půjčka přes Internet připsána na účet?

Odpověď by měla přijít již za pár hodin a pokud je kladná, hned vám přijde i návrh smlouvy. Ten podepíšete a odešlete zpět do firmy. Pak už jen budete čekat na peníze. Půjčka přes internet má kromě menší částky i další nevýhodu ve vysokých úrocích. Je to způsobeno zejména tím, že společnosti od vás nepožadují dokladování příjmu, ani ručení a jedině si vás mohou prověřit v úvěrovém registru. Výše úroků je v desítkách procent a dobře si ji ověřte.

Přečtěte si:  Úvěr pro studenty

Půjčka přes internet se dá realizovat i v bankách, ale tady je celý proces vyřizování delší. Je to proto, že bance musíte předložit potvrzení o pojme. Některé banky dokáží potvrzení nahrazeny údaji internet bankingu, pokud vám prostřednictvím něj chodí na účet pravidelná výplata. Pokud ne, musíte potvrzení bance zaslat.

Výhodou půjčky přes internet v bance jsou její nižší úroky, které začínají od 8,9 procenta a jen někdy přesahují více než dvacet procent. Další výhody naleznete ve vyhledávání.

Žádost o půjčku přes Internet

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *