Půjčka bez ručení

Půjčka bez ručení
PDPics / Pixabay

Půjčka bez ručení je půjčka, kde není potřeba žádné ručení. Nejen ručení ručitelem, ale ani nemovitostí. Takové půjčky jsou menší hodnoty, protože finanční společnosti bez ručení poskytují půjčky jen do určité hodnoty.

U nebankovních společností to je kolem 150 000 Kč. V bankách to může být až 500 000 korun, ale musíte mít dostatečně vysoký příjem a k tomu je nejlepší mít stálé zaměstnání. Takovou půjčku můžete získat jako spotřební úvěr.

Nejsnáze se získává půjčka bez ručení, jejíž hodnota je jen pár stovek, případně pár tisíc korun. Mezi nebankovními společnostmi to mohou být spotřební úvěry, které si dokážete rychle vyřídit přímo v prodejně, kde si chcete konkrétní zboží koupit. Nepotřebujete k tomu často kromě občanského průkazu už nic jiného, případně vám postačí pouze potvrzení o výši příjmu. Běžná výška úroků je v tomto případě přibližně deset až dvacet procent, případně více.

Doporučení pro čtenáře: Velmi rychle a bez registru si dokážete vyřídit tuto půjčku přes SMS. K ní vám stačí jen mobilní telefon, přes který si pomocí SMS víte vyřídit půjčku do výše 10 000. Doba splatnosti je krátká, maximálně několik měsíců, ale častěji se jedná jen o pár dní.

Problémem u nich je vysoký úrok, který může přesáhnout i více než sto procent. Výhodou ale zase je rychlost vyřízení takové SMS půjčky, když si ji umíte získat již za jeden den.

Přečtěte si:  Spotřební úvěr na cokoliv

Půjčka bez ručení v bance má několik podob. Mohou to být spotřební úvěrypsali jsme zde, kde je úrok již od 8,9 procenta a doba splatnosti může být až deset let. K jeho získání ale musíte bance vždy předložit potvrzení o výši příjmu, který musí být dostatečně vysoký a někdy je také třeba i potvrzení o zaměstnání. Další oblíbenou půjčkou v bance je debet, čili povolené přečerpání účtu.

Využívat ho můžete 24 hodin denně a 365 dní v roce, bez různých žádostí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *