Půjčka na splacení dluhů

Půjčka na splacení dluhů může být formou nahrazení původní půjčky, nebo více, kde chcete dosáhnout výhodnější podmínky. Druhá možnost je jedno rázové vyrovnání dluhů, které už musíte splatit. Rozdílem je také, ať už máte problém se splácením a tedy už máte negativní zápis v úvěrovém registru.

Půjčku na splacení dluhů vám banky nenabídnou

Pokud tomu tak je, tak půjčku v bance dostanete jen velmi těžko. Banky jsou v takovém případě velmi opatrné a posuzují každý případ zvlášť.

Pokud chcete nahradit vaše dosavadní půjčky a úvěry novou a výhodnější, nejprve je třeba si pořádně všechny půjčky spočítat. Čili kolik vás budou ještě stát, až do úplného splacení. Je však třeba do toho započítat veškeré náklady, tedy i různé poplatky, například za vedení účtu, nebo za platby. Když si takto všechny sečtete, dostanete jednu částku, se kterou pak můžete nabídku nové půjčky porovnat. Pak hned zajděte do banky a dejte si tam udělat závaznou nabídku.

Bydlíte v moravskoslezském kraji a potřebujete půjčku? Přehledné porovnání půjček Ostrava je možností, jak vybrat vhodnou půjčku pro vaši potřebu.

Pokud bude lepší, nová půjčka na splacení dluhů se vám vyplatí. Jakmile vám budou peníze vyplaceny, vyrovnejte nimi všechny své dluhy. Pak vám zůstane splácet už jen tato jedna nová půjčka. Nejlépe uděláte, když si zřídíte trvalý příkaz a nemusíte na splácení půjčky vůbec myslet. V bance může dostat půjčku bez zástavy nemovitosti nejvíce 600000 Kč z úrokem již od 8,9 procenta. Maximální doba splácení je deset let, minimálně jeden rok.

Přečtěte si:  Užitečné rady, jak si vybrat nebankovní půjčku

Někdy je výhodnější půjčka na splacení dluhů u nebankovní společnosti, přestože má vyšší úrok, než v bance. Týká se to případů, kdy váš příjem není dostatečně vysoký na to, aby vám banka dala vámi požadovaný úvěr.

Nebankovní společnosti jsou při posuzování klienta benevolentnější a tak se může stát, že v nich dostanete úvěr, ve výši, který by vám banka nepřiznala. Dokonce existují úvěry, kde kromě občanského průkazu nic jiného nepředkládáte.

Půjčka na splacení dluhů od Home Creditu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *