Půjčky přes SMS

Půjčky přes SMS
Mocho / Pixabay

Půjčky přes SMS patří momentálně mezi nejvíce používané rychlé půjčky. Jejich výhodou je kromě rychlosti získání peněz i snadná dostupnost, vždyť o ně žádáte pomocí SMS zprávy, minimum papírování, jakož i to, že při nich nemusíte poskytovateli nic dokladovat. Vždyť k získání půjčky potřebujete jen mobilní telefon a aktivní účet v bance, kde vám bude vaše půjčka zaslána. Jediné co si poskytovatel prověřuje je to zda nejste dlužníkem jiné společnosti.

Tato skutečnost se nejdříve prověřuje v registru dlužníků. Půjčky přes SMS si umíte vybavit díky SMS, kterou pošlete na telefonní číslo společnosti. V ní uvedete o jakou částku máte zájem a za jak dlouhou dobu chcete půjčku vrátit. Pokud je to poprvé, obratem vám přijde vaše identifikační číslo, které budete vždy používat při žádání další půjčky. Pak ho vždy uvedete v SMS a systém vám podle vašeho stavu konta nastaví podmínky půjčky.

Půjčky přes SMS totiž pracují na věrnosti. Čili čím jste si půjčili více půjček, tím máte výhodnější podmínky při aktuální půjčce. Rozdíly jsou ve výši půjčky, jakož i ve výši úroků. Maximální výše půjčky od Providentu může být 10 000 Kč, ale pokud si půjčujete poprvé, je to jen tisíce korun. Rozdíly v poplatcích za půjčku jsou také velké.

Přečtěte si:  Rychlé půjčky pro každého

Pokud nestihnete zaplatit půjčku i s poplatkem včas, můžete si dobu splatnosti prodloužit, ale bude vás to stát další poplatky. Maximální doba splatnosti je obvykle 15 dní a nejméně to může být 5 dní. Některé společnosti mají tuto dobu sice delší, ale to pouze tehdy, pokud jste již stálým zákazníkem a vždy je to o osobní domluvě. Výhodou půjčky přes SMS je to, že pokud máte své identifikační číslo, nemusíte ji využívat stále, ale můžete ji mít jen jako zálohu.


Půjčkomat nabízí nejrychlejší půjčky přes SMS

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *