Rychlá online půjčka

Rychlá online půjčka je produkt, který mají ve své nabídce většinou jen nebankovní firmy. Je to zejména z toho důvodu, že má-li být skutečně rychlá, není čas na dokladování příjmu klienta, nebo jeho stálého zaměstnání, což banky při poskytování svých půjček požadují.

Online půjčky jsou založeny na rychlém jednání, aniž byste museli někam chodit. Stačí úplně když vyplníte příslušný formulář na internetových stránkách společnosti a odešlete ho.

Rychlá online půjčka – jak ji získat

V něm zodpovíte na základní otázky, jako jsou vaše jméno adresa a podobně. Netřeba také ale zapomínat na vyznačení částky, kterou si chcete půjčit, jakož i na dobu splácení. Pokud si jdete půjčit takto poprvé, můžete dostat půjčku jen kolem 2000 korun. Doba splatnosti není dlouhá, když dosahuje jen několik dní a zpočátku to není více než jeden měsíc. V případě, že půjčku splatíte včas a v plné výši, můžete požádat o další, která již může být vyšší.

Funguje zde princip, že čím je více úspěšně splacených půjček, tím je ta další rychlá online půjčka výhodnější. Kromě jejího vyšší hodnoty, která časem může dosahovat až několik tisíc korun, to jsou také delší doby splatnosti a nižší úroky.

Přečtěte si:  Půjčka přes internet

Doba splatnosti může postupně být více měsíců. Úroková sazba postupně klesá, ale zde je třeba říci, že přesto je stále poměrně vysoká, když dosahuje desítky procent a může se stát, že přesáhne i sto procent.

Proto určitě doporučuji, abyste si vždy před podpisem smlouvy dobře prostudovali, jaké má rychlá online půjčka parametry. Kromě doby splatnosti a výše úroků, věnujete pozornost i různým poplatkům, které mohou být s ní spojené.

Tyto podmínky jsou daní za to, že při jejím poskytování nic nedokládá. Jediné, co si nebankovní společnost může prověřit, je to zda nemáte negativní zápis v úvěrovém registru. Pokud by tomu tak bylo, nemusíte půjčku dostat.


Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *