Rychlé půjčky pro nezaměstnané

Rychlé půjčky pro nezaměstnané si můžete vybavit prakticky jen v nebankovních firmách. V bankách totiž vždy musíte předkládat potvrzení o pojme, nebo také o stálém zaměstnání, co jako nezaměstnaný bohužel nevíte předložit.

No ani v nebankovních společnostech to není vždy jednoduché, takže obrátit se můžete jen na společnosti, které uvedené potvrzení nepožadují. Najít se dají poměrně snadno, ale je velký rozdíl, jakou částku si potřebujete vlastně půjčit.

Pokud vám stačí několik tisíc korun, můžete využít například SMS půjčky, případně online půjčky, zda půjčky přes telefon. Kromě menší částky, kterou si takto můžete půjčit, mají společné i rychlé jednání, když si půjčku můžete vyřídit i do 24 hodin, případně do pár hodin. To se týká zejména půjček na telefon, kde můžete mít peníze skutečně rychle, navíc vám je dokáží společnosti přinést přímo k vám domů, prostřednictvím jejich pracovníka.

Stačí když si telefonicky domluvíte místo a čas setkání. Kromě peněz si ze sebou přinese i smlouvu, kterou hned na místě podepíšete. Doporučuji však být velmi opatrný, protože všechno něco stojí. Rychlost a ochotu si společnosti dají zaplatit ve formě velmi vysokých úroků. Oproti tomu není výška samotné půjčky velmi vysoká. Naopak vysoké jsou smluvní pokuty v případě, že nezaplatíte půjčku včas. Proto se snažte udělat vše proto, abyste ji splatili.

Přečtěte si:  Spotřební úvěr na auto

Rychlé půjčky pro nezaměstnané se dají vybavit i jako SMS půjčky, prostřednictvím mobilního telefonu. Pošlete sms, ve které uvedete své údaje a také o jakou výši půjčky máte zájem. Nejvíce to může být 10000 Kč, ale to pouze tehdy, pokud jste již stálým zákazníkem. Pokud si půjčujete poprvé, maximálně si můžete půjčit do 2000 korun. Doba splatnosti je krátká, když nejvíce to může být 15 dní. Můžete si ji prodloužit, ale bude vás to určitě stát jistý poplatek.

Rychlé půjčky pro nezaměstnané

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *