Rychlé úvěry bez dokládání příjmu

Úvěry bez dokládání příjmu nabízejí u nás za určitých okolností banky při některých menších úvěrech ale ve větší míře jsou to dominantní půjčky z nebankovních společností. V bance totiž můžete získat například spotřební úvěr nebo kontokorentní úvěr bez nutnosti předložit bance potvrzení o výši příjmu, ale musí Vám na bankovní účet nějaký příjem chodit. Nebankovních společnosti Vám určité druhy a typy úvěrů poskytnou i bez toho, abyste jim museli ukázat výpis z účtu.

Bankovní úvěry bez dokládání příjmu se dají získat tedy jen tehdy, pokud máte práci nebo jste podnikatel a na bankovní účet Vám pravidelně chodí příjem či výplata. Podle toho banka sama umí vypočítat úvěrový limit, čili kolik a na jak dlouho Vám umí půjčit. Takto se nejčastěji dají získat spotřební úvěr nebo kontokorentní úvěr. Spotřební úvěr má splatnost 6-8 let a umíte si půjčit 2000 až 25000 Kč s úrokem od 8 procent při účelovém spotřebitelském úvěru.

Úvěry bez dokládání příjmu – kontokorent

Kontokorentní úvěr je povolené přečerpání k účtu a banka podle obratů sama vypočítá, jak velký limit můžete dostat, abyste mohli jít do mínusu, přičemž běžně to je od 500 Kč a více. Úrok je zde vyšší a to až od 18 procent, ale platíte ho pouze za ty dny, kdy jste peníze čerpali. Co se týče nebankovních úvěrů, tam není třeba vůbec prokazovat příjem a mnoho nebankovních společností Vám půjčí jen na občanský průkaz, to platí obzvláště při krátkodobých úvěrech do 10 000 Kč.

Takto nabízejí nebankovní společnosti například SMS půjčky či online úvěry bez dokládání příjmu, které mají splatnost do 30 dnů a půjčit se dá několik desítek až stovek Eur. Kromě toho mají v nabídce některé nebankovní subjekty i větší úvěry za několik tisíců, tehdy ale třeba i ručitele, který doloží příjem za Vás. Pokud si chcete půjčit více než 10.000 Eur, musíte založit nemovitost, přičemž se dá půjčit do poloviny její hodnoty a tehdy netřeba doložit příjem.

Využíjte nabídku na půjčku od Půjčkomatu

Štítky: , , , ,

Bez odpovědi.

Přidejte odpověď