Rychlé úvěry bez dokládání příjmu

Úvěry bez dokládání příjmu nabízejí u nás za určitých okolností banky při některých menších úvěrech ale ve větší míře jsou to dominantní půjčky z nebankovních společností. V bance totiž můžete získat například spotřební úvěr nebo kontokorentní úvěr bez nutnosti předložit bance potvrzení o výši příjmu, ale musí Vám na bankovní účet nějaký příjem chodit. Nebankovních společnosti Vám určité druhy a typy úvěrů poskytnou i bez toho, abyste jim museli ukázat výpis z účtu.

Bankovní úvěry bez dokládání příjmu se dají získat tedy jen tehdy, pokud máte práci nebo jste podnikatel a na bankovní účet Vám pravidelně chodí příjem či výplata. Podle toho banka sama umí vypočítat úvěrový limit, čili kolik a na jak dlouho Vám umí půjčit. Takto se nejčastěji dají získat spotřební úvěr nebo kontokorentní úvěr. Spotřební úvěr má splatnost 6-8 let a umíte si půjčit 2000 až 25000 Kč s úrokem od 8 procent při účelovém spotřebitelském úvěru.

Úvěry bez dokládání příjmu – kontokorent

Kontokorentní úvěr je povolené přečerpání k účtu a banka podle obratů sama vypočítá, jak velký limit můžete dostat, abyste mohli jít do mínusu, přičemž běžně to je od 500 Kč a více. Úrok je zde vyšší a to až od 18 procent, ale platíte ho pouze za ty dny, kdy jste peníze čerpali. Co se týče nebankovních úvěrů, tam není třeba vůbec prokazovat příjem a mnoho nebankovních společností Vám půjčí jen na občanský průkaz, to platí obzvláště při krátkodobých úvěrech do 10 000 Kč.

Přečtěte si:  Moderní půjčky nabízejí téměř neomezené možnosti

Takto nabízejí nebankovní společnosti například SMS půjčky či online úvěry bez dokládání příjmu, které mají splatnost do 30 dnů a půjčit se dá několik desítek až stovek Eur. Kromě toho mají v nabídce některé nebankovní subjekty i větší úvěry za několik tisíců, tehdy ale třeba i ručitele, který doloží příjem za Vás. Pokud si chcete půjčit více než 10.000 Eur, musíte založit nemovitost, přičemž se dá půjčit do poloviny její hodnoty a tehdy netřeba doložit příjem.

Využíjte nabídku na půjčku od Půjčkomatu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *