Spotřební úvěr na auto

Spotřební úvěr na auto vám mohou poskytnout v bance, nebo v nebankovních společnostech. Zajímavá je také možnost, kterou nabízejí někteří prodejci nových, ale i starších aut v autobazarech na Internetu a ní je koupit si automobil na splátky přímo přes jejich domovskou finanční společnost.

Vzhledem na tyto možnosti, se vyplatí výběru splátkové společnosti věnovat pozornost a tak ušetřit dost peněz. Prodejci jsou totiž ochoten dát vám minimální úrok.

Některé takové půjčky se nazývají leasing a jsou to produkty určené přímo a pouze na nákup vozidla. V bance dostanete spotřební úvěr na auto bez ručení do hodnoty a můžete si půjčit až 600 000 Kč. Na získání této půjčky potřebujete dva doklady prokazující Vaši totožnost a potvrzení o příjmech. Pokud ale máte váš pravidelný příjem přidělován na účet v této bance, potvrzení nepotřebujete. Banka si ho takto dokáže snadno identifikovat. Výše úroku začíná přibližně od 8,9 procenta.

Výhodou je, že si takto můžete půjčit nejen na koupi nového, ale i na ojeté vozidlo. Je tu však rozdíl v době splácení. Nové vozidlo můžete splácet 7 let, starší vozidlo jen 5 let. Velmi zajímavé je také to, že nemusíte mít na nákup vozu žádné vlastní peníze.

Přečtěte si:  Půjčka online Home Credit

Spotřební úvěr na auto pro podnikatele

Tuto půjčku mohou dostat nejen soukromé osoby, ale i podnikatelé. Musí přinést kopii daňového přiznání a potvrzení o podání daňového přiznání a daňových nedoplatcích.

Nebankovní společnosti poskytují spotřební úvěr na auto za podobných podmínek jako má banka, ale úrok je o něco vyšší. Výhodou ale je, že někdy nepotřebujete potvrzení o pojme ao zaměstnání. Menší je zase celková výše půjčky, která je nejvíce 10000 eur. Splatnost je do pěti let. Leasingové společnosti poskytují speciální podmínky, které v sobě zahrnují různé akce, jako je zákonné, nebo i havarijní pojištění vozidla na rok, zdarma.


Půjčkomat vám půjčí peníze

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *