Spotřební úvěr na cokoliv

Spotřební úvěr na cokoliv patří mezi nejpoužívanější úvěry, které poskytují finanční společnosti. Ve své nabídce jich mají téměř všechny nebankovní společnosti, ale i banky. V bance platí i pro ně stejná pravidla, jako pro ostatní úvěry.

Čili musíte předložit doklad o výši příjmu, jakož i o vašem zaměstnání.

Nemáte práci? Hledáte zaměstnání ve svém regionu? Vyzkoušejte portál pracovních nabídek a zaměstnání, který vám vyhledá volná pracovní místa v místě i v okolí vašeho bydliště.

Některé banky doklad o pojme nevyžadují. Je to v tom případě, pokud máte u nich svůj účet, na který vám chodí pravidelné platby vaší výplaty.

Výše spotřebního úvěru v bankách bez ručení nemovitostí, bez potřeby ručitele, nebo i bez směnky je maximálně do 25000 eur a doba splatnosti je od jednoho do deseti let. Úrok začíná od 8,9 procenta. Jeho další výhodou je i to že nemusíte bance vůbec dokladovat, na co jste peníze využili. Získat ho může každá fyzická osoba, která je starší než 18 a maximální věk žadatele je 65 let. V nebankovních společnostech je to ale jinak.

Přečtěte si:  Moderní půjčky nabízejí téměř neomezené možnosti

Spotřební úvěr na cokoliv bez ručitele

Pokud chcete získat úvěr bez ručitele, nebo bez spolu ručitele, jeho výška není více než 100 000 korun. Úroková sazba je různá a záleží od Vaší bonity. Většinou však bývá více než 14 procent. Ale v některých společnostech to může být i méně, ale je třeba předložit tytéž potvrzení, jako v bance. Rovněž je individuální doba splatnosti, ale více než deset let to ne. Spotřební úvěr na cokoliv má výhodu v tom, že si můžete domluvit věci individuálně.

Spotřební úvěr na cokoliv, který poskytují nebankovní společnosti v rámci reklamních akcí, může však mít i úrok nula procent. Je tomu tak jen málokdy a vybavit si je můžete při koupi konkrétního zboží na splátky v prodejně. Jeho výška je nejvíce do 20000 korun a doba splatnosti je nejvíce jeden rok.

Funguje to tak, že první splátka se zaplatí v hotovosti v prodejně a zbylou částku v devíti stejných splátkách společnosti posíláte nejčastěji na její účet.

Sponsorované odkazy

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *