Spotřební úvěr na cokoliv

Spotřební úvěr na cokoliv patří mezi nejpoužívanější úvěry, které poskytují finanční společnosti. Ve své nabídce jich mají téměř všechny nebankovní společnosti, ale i banky. V bance platí i pro ně stejná pravidla, jako pro ostatní úvěry.

Čili musíte předložit doklad o výši příjmu, jakož i o vašem zaměstnání.

Nemáte práci? Hledáte zaměstnání ve svém regionu? Vyzkoušejte portál pracovních nabídek a zaměstnání, který vám vyhledá volná pracovní místa v místě i v okolí vašeho bydliště.

Některé banky doklad o pojme nevyžadují. Je to v tom případě, pokud máte u nich svůj účet, na který vám chodí pravidelné platby vaší výplaty.

Výše spotřebního úvěru v bankách bez ručení nemovitostí, bez potřeby ručitele, nebo i bez směnky je maximálně do 25000 eur a doba splatnosti je od jednoho do deseti let. Úrok začíná od 8,9 procenta. Jeho další výhodou je i to že nemusíte bance vůbec dokladovat, na co jste peníze využili. Získat ho může každá fyzická osoba, která je starší než 18 a maximální věk žadatele je 65 let. V nebankovních společnostech je to ale jinak.

Přečtěte si:  Kontokorentní úvěr

Spotřební úvěr na cokoliv bez ručitele

Pokud chcete získat úvěr bez ručitele, nebo bez spolu ručitele, jeho výška není více než 100 000 korun. Úroková sazba je různá a záleží od Vaší bonity. Většinou však bývá více než 14 procent. Ale v některých společnostech to může být i méně, ale je třeba předložit tytéž potvrzení, jako v bance. Rovněž je individuální doba splatnosti, ale více než deset let to ne. Spotřební úvěr na cokoliv má výhodu v tom, že si můžete domluvit věci individuálně.

Spotřební úvěr na cokoliv, který poskytují nebankovní společnosti v rámci reklamních akcí, může však mít i úrok nula procent. Je tomu tak jen málokdy a vybavit si je můžete při koupi konkrétního zboží na splátky v prodejně. Jeho výška je nejvíce do 20000 korun a doba splatnosti je nejvíce jeden rok.

Funguje to tak, že první splátka se zaplatí v hotovosti v prodejně a zbylou částku v devíti stejných splátkách společnosti posíláte nejčastěji na její účet.

Sponsorované odkazy

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *