Úvěry bez dokládání příjmu

Úvěry bez dokládání příjmu vám mohou poskytnout hlavně v nebankovních společnostech. Je to z toho důvodu, že banky při každém úvěru takové potvrzení vyžadují. Rozdílem může být jen ten případ, když máte v bance zřízen internet banking a chodí vám na účet výplata, kterou si umí banka následně přiřadit k vaší žádosti o úvěr. No pokud byste pravidelnou výplatu neměli, úvěr byste určitě nedostali. V nebankovních společnostech to však takto nefunguje.

Co však často společnosti využívají ověření si žadatele prostřednictvím úvěrového registru. V něm jsou evidovány poskytovatelé půjček a také lidé, kteří půjčku nespláceli vůbec, nebo byly dlouhodobě v prodlení s platbou splátky půjčky.

Mezi časté úvěry bez dokládání příjmu patří SMS půjčky. Tyto si vybavíte pomocí mobilního telefonu a jedné smsky. V ní uvedete své údaje ao jakou velkou půjčku máte zájem. Také se uvádí i žádaná doba splatnosti. Maximální výška SMS půjčky je 10 000 Kč. To však platí tehdy, pokud jste stálým klientům. Pokud si půjčujete jen poprvé, více než sto eur vám nepůjčí. Nevýhodou je i krátká doba splatnosti, která je zde nejvíce patnáct dní.

Pokud nebankovní společnost uvádí, že váš příjem nezkoumá, tak tomu tak i opravdu je. Při takovém úvěru předkládáte její poskytovateli jen váš průkaz totožnosti, a jen v některých případech je třeba doklady dva.

Pokud vám tento čas nestačí, můžete si jej prodloužit, ale je to za poplatek. Poměrně vysoká je i výše úroků, ale platí zde princip dlouhodobé spolupráce. Čím více jste si v minulosti takových SMS půjček půjčili, tím máte menší úrok.

Přečtěte si:  Půjčka bez ručení

Další úvěry bez dokládání příjmu mohou být online půjčky, zda půjčky přes telefon. Všechny mají podobné vlastnosti jako SMS půjčky. Čili krátká doba splatnosti, nízká hodnota levné půjčky, sice vysoké úroky, ale zase její rychlé získání.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *